PORTRET ZWIERZAKA

Od zawsze kocham zwierzęta. Jestem mamą dwóch małych suczek, które wyciągnęłam z bezdomności, a uchroniłam przed schroniskiem. W moim sercu są jeszcze dwie kotki-jedna z nich niestety biega już po tęczowej łące…

Z miłości do futerek i pasji rysowania oraz świadomości, że dla wielu ludzi (tak jak dla mnie) zwierzak jest najlepszym przyjacielem i członkiem rodziny – powstał pomysł na portrety zwierząt.

Narysuję portret Twojego psa na zamówienie, ale również kota, królika lub innego „futrzastego” przyjaciela, a Ty będziesz miał piękną ozdobę domu, która przywoła miłe wspomnienia. Jeśli masz znajomego który kocha zwierzęta to portret jego pupila będzie znakomitym prezentem, który wywoła uśmiech na jego twarzy.

Do wykonania portretu będę potrzebowała minimum jednego zdjęcia psa lub innego zwierzęcia, w dobrej jakości (im lepsza jakość zdjęcia tym lepsza jakość portretu). Oczywiście może być więcej fotek. Ocenię czy się nadają, ustalimy termin, format rysunku, kolorystykę, tło i odbiór lub wysyłkę.

Wielkości portretu: A5, 18x24cm, A4, A3, B3, A2, B2

GALERIA ZDJĘĆ

Suchy pastel

Suchy pastel

Suchy pastel

Ołówek

Ołówek

Akryl na podobraziu malarskim

Akryl na podobraziu malarskim

Olej na podobraziu malarskim